Podmínky užívání webu

Veškeré informace uvedené na internetových stránkách https://dkc.biskupstvi.cz/ jsou informativního charakteru a nezakládají žádné právní nároky.

Texty uveřejněné na internetových stránkách https://dkc.biskupstvi.cz/ je možné dále citovat a rozšiřovat pouze s uvedením zdroje, včetně odkazu na tyto webové stránky. Je-li šířena pouze část citovaného textu, je nutné zachovávat kontext sdělení a dbát toho, aby tato částečná citace neumožňovala jiný výklad, než který umožňuje text jako celek.

Formuláře uveřejněné na internetových stránkách https://dkc.biskupstvi.cz/ lze využívat pouze za účelem učinění podání na Diecézní katechetické centrum Biskupství brněnského. Jiné využití uveřejněných formulářů je zakázáno. Máte-li zájem o jiné využití formulářů, je to možné pouze po výslovném souhlasu Diecézního katechetického centra Biskupství brněnského, který je možné vyžádat na e-mailu kc.brno@biskupstvi.cz.

Fotografie uveřejněné na internetových stránkách https://dkc.biskupstvi.cz/ lze využívat pouze po výslovném souhlasu Diecézního katechetického centra Biskupství brněnského, který je možné vyžádat na e-mailu kc.brno@biskupstvi.cz.

Kontaktní údaje uveřejněné na internetových stránkách https://dkc.biskupstvi.cz/ lze využívat výhradně k záležitostem přímo souvisejícím s Diecézním katechetickým centrem Biskupství brněnského. Výslovně se vylučuje jakékoliv marketingové zpracování uveřejněných kontaktních údajů. Toto vyloučení nelze překlenout ani souhlasem.

Banner newsletter
Banner
Kalendář akcí
Předchozí měsíc  Červen 2024  Následující měsíc
PO ÚT ST ČT SO NE
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Vyhledávání
Uživatelský účet